Wysyłka

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 12 wysyłamy jeszcze w tym samym dniu, dzięki czemu zamówiony produkt jest u Ciebie następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 12 lub w dni wolne realizujemy w kolejnym dniu roboczym. 

Wszystkie przesyłki realizowane są pośrednictwem kuriera DHL lub InPost. 

Dostawy są darmowe.

Zwroty

Zakupione produkty można zwracać w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania. Muszą wrócić do nas w takim stanie w jakim zostały dostarczone, z przyczepionymi wszystkimi metkami i oznaczeniami. Przed odesłaniem produktu prosimy upewnić się, że został on prawidłowo zabezpieczony tak by nie uszkodził się podczas transportu.

Koszty wysyłki zwracanego produktu pokrywa nadawca. Prosimy o przesyłanie produktów kurierem lub pocztą z opcją potwierdzenia doręczenia przesyłki.

Zwroty będą przyjmowane tylko jeśli spełnią wszystkie powyższe warunki.

Aby dokonać zwrotu, prześlij paczkę do naszego biura na adres:

Gibbarosa
Ul. Pańska 98/43
00-837 Warszawa

Jak tylko otrzymamy przesyłkę zostanie ona dokładnie sprawdzona. W przypadku gdy zwracany produkt będzie nosił ślady użytkowania lub nie będzie posiadał kompletu metek i oznaczeń, zostanie w ciągu 3 dni roboczych zwrócony do nadawcy.

Pieniądze za zwrot przelewane są na konto nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia zwrotu. Staramy się aby przelew wpłynął na Twoje konto jak najszybciej!

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące polityki zwrotów skontaktuj się z nami – hello@gibbarosa.com

Odkryj nasze ulubione produkty