Ocena stanu

Produkty sprzedawane przez Gibbarosa są z drugiej ręki – nasze przedmioty często miały poprzednie życie, więc mogą opowiadać swoją historię poprzez drobne oznaki zużycia. Poniżej jest nasz przewodnik, dzięki któremu dowiesz się, czego się spodziewać po otrzymaniu przedmiotu. Kupowanie używanych to wspieranie slow fashion i dawanie przedmiotom drugiego życia. Zalecamy uważne przejrzenie wszystkich zdjęć i opisów przed zakupem przedmiotu.

Nieużywany (nowy)

Przedmioty określone jako nieużywane nigdy nie były wykorzystane przez poprzednie właścicielki. Najczęściej czekały po prostu w szafie na drugie życie.

 

Idealny

Stan idealny określa przedmioty, które były dobrze przechowywane przez poprzednie właścicielki, zachowały swój kształt, posiadają niektóre oryginalne opakowania i nie noszą śladów zużycia.

 

Bardzo dobry

Stan bardzo dobry określa przedmioty, które były używane przez poprzednią właścicielkę i noszą lekkie ślady użytkowania. Wszelkie widoczne oznaki są wymienione w opisie.

 

Dobry

Stan dobry określa przedmioty, które posiadają widoczne ślady użytkowania materiału. Może to obejmować przebarwienia, zarysowania sprzętu, blaknięcie.


Sprawdź nasze nowości