Poznaj nas

Marka Gibbarosa powstała z miłości do mody, designu i luksusowych marek, a przede wszystkim do ponadczasowych, jakościowych produktów.

Wizją Gibbarosa jest stworzenie przestrzeni, która celebruje wyjątkowe rzemiosło i zachęca do odkrywania unikalnych przedmiotów, które odzwierciedlają indywidualny gust. Nasze wybory są owocem długotrwałej fascynacji modą oraz wyjątkowej relacji łączącej założycielkę z jej babcią – wyrafinowaną Sycylijką, która z dumą użyczyła marce swoje nazwisko panieńskie. Gibbarosa skupia się na przedmiotach wyróżniających się spośród masowych trendów, sięgając zarówno po niezawodne, ponadczasowe ikony, jak i po unikalne modele vintage.

Założona przez francusko-polską pszedsiębiorczynię, Gibbarosa wyrosła z głębokiego szacunku dla klasycznego, kultowego wzornictwa oraz mody. Naszym celem jest inspiracja do wyboru przedmiotów, które towarzyszyć będą przez całe życie, dodając nie tylko do indywidualnej ekspresji, lecz także wspierając świadome podejście do konsumpcji. Wszystkie oferowane przez nas produkty mają swoją historię i poprzednie życie. Poprzez promowanie unikalnych, ponadczasowych przedmiotów, dążymy do przekonania ludzi o wartości zakupu używanych dóbr, które przetrwają próbę czasu.

Nasze wysoce selektywne podejście zapewnia, że każdy przedmiot jest starannie wybierany ze względu na jego unikalne cechy, wyjątkowy design i ponadczasowy urok. Nieustannie poszukujemy skarbów, które łączą w sobie zarówno estetykę, jak i historię, by oferować naszym klientkom przedmioty, które są po prostu wyjątkowe.

 O weryfikacji autentyczności

Nos favoris

1 de 4